Політика конфіденційності апплікації Mobilis Admin

Ваша конфіденційність для нас дуже важлива. Відповідно, ми розробили цю політику для того, щоб ви зрозуміли, як ми збираємо, використовуємо, повідомляємо та розкриваємо інформацію. Нижче наведено нашу політику конфіденційності.

1. Загальні вказівки

 • До або під час збирання особистої інформації ми визначимо цілі, для яких збирається інформація.
 • Ми будемо збирати та використовувати особисту інформацію виключно з метою виконання цілей, визначених нами, та для інших сумісних цілей, якщо ми не отримаємо згоди зацікавленої особи або відповідно до вимог закону.
 • Ми зберігатимемо лише особисту інформацію, якщо це необхідно для виконання цих цілей.
 • Ми збиратимемо особисту інформацію на законних і справедливих засобах і, де це доречно, зі знанням або згодою зацікавленої особи.
 • Персональні дані повинні відповідати цілям, для яких вони повинні використовуватися, і, у міру необхідності для цих цілей, повинні бути точними, повними і оновленими.
 • Ми захищатимемо особисту інформацію завдяки розумним гарантіям безпеки від втрати або крадіжки, а також від несанкціонованого доступу, розкриття, копіювання, використанняабо модифікації.
 • Ми зробимо доступними для клієнтів інформацію про нашу політику та практику, що стосується управління особистою інформацією.

Ми прагнемо вести свою діяльність відповідно до цих принципів, щоб гарантувати, що конфіденційність особистої інформації захищається та підтримується.

2. Основні операції

2.1. Для роботи з програмою користувача не потрібна явна особиста інформація (наприклад, електронна пошта, список контактів, номер телефону та ін.).

2.2. Ми збираємо наступну інформацію про використання послуги (для покращення роботи)

 • Координати географічного розташування пристрою користувача в момент активації маяка (використовуються для збереження розташування маяка на карті)
 • Налаштування мови клавіатури, тип пристрою, версія ОС (для оптимізації подання інформації)
 • Дата активації, час і ідентифікатор маяка (щоб надати додаткову контекстну інформацію, якщо вона доступна)

2.3. Інформація, яка може бути неявно зібрана під час передачі

 • Ваша IP-адреса

3. Індивідуалізовані функції

Частина функцій додаткових функцій вимгає індивідуалізованого контексту користувача, в такому випадку ми можемо зібрати більше інформації. Для цього ми можемо генерувати і зберігати на вашому пристрої (і використовувати для ідентифікації вас між сеансами програми) унікальний випадковий індівідуальнй ідентифікатор користувача (або використовувати еквівалентний ідентифікатор, якщо він надається операційною системою). Цей ідентифікатор може бути співпідставлений із вашими діями у аплікації. Ця інформація буде використана для надання вам адаптованих функцій, наприклад: адаптивного планування маршруту, пропозиції щодо товарів або послуг, які можуть бути релевантними для вас, відповідної реклами тощо.

4.Мікрофонний доступ

Додаток дозволяє налаштувати звукове голосове повідомлення шляхом аудіозапису. Для реалізації цієї функції програма містить явні функціональні можливості запису і використовуватиме ваш мікрофон. Для активації запису звуку користувач повинен явно натиснути кнопку запису. Щоб зупинити запис, користувач повинен натиснути кнопку зупинки запису. Максимальний час запису обмежено ~ 1 хв (залежить від ресурсів пристрою). Записані дані можуть бути завантажені до звукового маяка шляхом явного натискання кнопки завантаження. Записані дані не будуть постійно зберігатися на пристрої користувача і не будуть надіслані в Інтернет.

5. Доступ до камери

Додаток може використовувати камеру для сканування QR-кодів. Щоб активувати камеру, користувач повинен явно натиснути кнопку сканування QR-коду. Дані QR-коду будуть використовуватися всередині програми для відповідних функцій (наприклад, ідентифікація пристрою звукового маяка). Дані фото та відеопотоку камер не будуть постійно збережені програмою та не будуть надіслані в Інтернет.

6. Mac адреса вашого присторою

Щоб реалізувати швидке адміністративне підключення до звукових маяків, ми можемо використовувати MAC-адресу мережевого адаптера вашого пристрою (якщо він доступний через функцію ОС).

7. Публічна інформація про місце розташування звукового маяка

Додаток дозволяє користувачеві-адміністратору маяка явно надавати розширену загальнодоступну інформацію про місце розташування звукового маяка. Ця інформація може містити назву місця, адресу веб-сайту, номер телефону, опис оточуючого простору (що стосується сліпих користувачів) тощо. Для подання цих даних не потрібно вводити будь-яку приватну або особисту інформацію. Це повинна бути загальнодоступна інформація, яка пов’язана з місцем розташування маяка, і користувач несе повну відповідальність за надану інформацію.

8. Фаловий доступ

Додаток дозволяє налаштувати звукове голосове повідомлення за допомогою вихідного аудіофайлу. Щоб реалізувати цю функцію, додаток містить явну функціональність читання аудіофайлів та буде читати файлову систему пристороя. Для читання аудіофайлів користувач повинен явно активувати функцію читання файлів. Користувачу буде запропоновано вибрати звуковий файл. Після вибору додаток буде читати лише явно вибраний файл і тількі цей файл може бути завантажений до звукового маяка шляхом явного натискання кнопки завантаження. Вибрані дані аудіофайлу не будуть постійно зберігатися на користувальницькому пристрої та не надсилатимуться в Інтернет.

9. Персоналізованї функції

У майбутньому ми можемо запропонувати вам персоналізовані функції, і в такому випадку ми просимо вас надати більше особистої інформації та надамо вам оновлену політику конфіденційності.