Політика конфіденційності апплікації Mobilis Go

Ваша конфіденційність для нас дуже важлива. Відповідно, ми розробили цю політику для того, щоб ви зрозуміли, як ми збираємо, використовуємо, повідомляємо та розкриваємо  інформацію. Нижче наведено нашу політику конфіденційності.

1. Загальні вказівки

 • До або під час збирання особистої інформації ми визначимо цілі, для яких збирається інформація.
 • Ми будемо збирати та використовувати особисту інформацію виключно з метою виконання цілей, визначених нами, та для інших сумісних цілей, якщо ми не отримаємо згоди зацікавленої особи або відповідно до вимог закону.
 • Ми зберігатимемо лише особисту інформацію, якщо це необхідно для виконання цих цілей.
 • Ми збиратимемо особисту інформацію на законних і справедливих засобах і, де це доречно, зі знанням або згодою зацікавленої особи.
 • Персональні дані повинні відповідати цілям, для яких вони повинні використовуватися, і, у міру необхідності для цих цілей, повинні бути точними, повними і оновленими.
 • Ми захищатимемо особисту інформацію завдяки розумним гарантіям безпеки від втрати або крадіжки, а також від несанкціонованого доступу, розкриття, копіювання, використанняабо модифікації.
 • Ми зробимо доступними для клієнтів інформацію про нашу політику та практику, що стосується управління особистою інформацією.

Ми прагнемо вести свою діяльність відповідно до цих принципів, щоб гарантувати, що конфіденційність особистої інформації захищається та підтримується.

2. Основні операції

2.1. Для роботи з програмою користувача не потрібна явна особиста інформація (наприклад, електронна пошта, список контактів, номер телефону та ін.).

2.2. Ми збираємо наступну інформацію про використання послуги (для покращення роботи)

 • Координати географічного розташування пристрою користувача в момент активації маяка (використовуються для збереження розташування маяка на карті)
 • Налаштування мови клавіатури, тип пристрою, версія ОС (для оптимізації подання інформації)
 • Дата активації, час і ідентифікатор маяка (щоб надати додаткову контекстну інформацію, якщо вона доступна)

2.3. Інформація, яка може бути неявно зібрана під час передачі

 • Ваша IP-адреса

3. Індивідуалізовані функції

У майбутньому ми можемо прийняти рішення про застосування додаткових функцій для користувача, в такому випадку ми можемо вирішити зібрати більше інформації. Для цього ми можемо генерувати і зберігати на вашому пристрої (і використовувати для ідентифікації вас між сеансами програми) унікальний випадковий індівідуальнй ідентифікатор користувача (або використовувати еквівалентний ідентифікатор, якщо він надається операційною системою). Цей ідентифікатор може бути співпідставлений із вашими діями у аплікації. Ця інформація буде використана для надання вам адаптованих функцій, наприклад: адаптивного планування маршруту, пропозиції щодо товарів або послуг, які можуть бути релевантними для вас, відповідної реклами тощо.

4. Персоналізованї функції

У майбутньому ми можемо запропонувати вам персоналізовані функції, і в такому випадку ми просимо вас надати більше особистої інформації та надамо вам оновлену політику конфіденційності.