Про нас

Приватна науково дослідна лабораторія Mobilis займається розробками у сфері штучного інтелекту, робототехніки, електроніки та розумними пристроями. Мета нашої лабораторії це розробка пристроїв, що покращують життя людей із обмеженими можливостями. Розробки нашої лабораторії інтегруються із програмним забезпеченням керування із смартфону або через Web інтерфейс. Ми віримо що інтелектуальні пристрої мають покращити життя для всіх.

Наші проекти

Розумний звуковий маяк для незрячих людей

Маяк призначений для допомоги у пошуку локацій (в першу чергу – дверей будівель, дверей громадського транспорту, світлофорів) людям із обмеженим зором на відстані ~10..30м. Головним елементом системи є звуковий маяк, що розміщений на об’єкті (наприклад над дверима будівлі). Маяк подає періодичний звуковий сигнал якій дозволяє людині із обмеженим зором (користувачу системи) знайти локацію (наприклад вхід до будівлі). Система є системою наступного покоління, маяк якої активується тільки у разі потреби (якщо до неї наближається користувач системи – людина із обмеженим зором). В якості активатора маяка використовується спеціальний невеликий пульт або смартфон. Оригінальний спосіб роботи системи Mobilis SB знаходиться в процессі отримання патенту.

Розумний електричний інвалідний візок із функцією автопілота

Система Mobilis є платформою, яка поєднує візок та смартфон системою бездротового керування та дозволяє підключати додаткові інтелектуальні програмні та апаратні модулі. Система призначена для оснащення більшості існуючих електричних візків двох моторної компоновки інтелектуальним модулем із рідними додатковими функціями, зокрема: керування за допомогою смартфону, автоматичний об’їзд перешкод та домашній автопилот (в розробці).