Про нас

Приватна науково дослідна лабораторія Mobilis займається розробками у сфері штучного інтелекту, робототехніки, електроніки та розумними пристроями. Мета нашої лабораторії це розробка пристроїв, що покращують життя людей із обмеженими можливостями. Розробки нашої лабораторії інтегруються із програмним забезпеченням керування із смартфону або через Web інтерфейс. Ми віримо що інтелектуальні пристрої мають покращити життя для всіх.

Наші проекти

Розумний звуковий маяк для незрячих людей

Маяк призначений для допомоги у пошуку локацій (в першу чергу – дверей будівель, дверей громадського транспорту, світлофорів) людям із обмеженим зором на відстані ~10..30м. Головним елементом системи є звуковий маяк, що розміщений на об’єкті (наприклад над дверима будівлі). Маяк подає періодичний звуковий сигнал якій дозволяє людині із обмеженим зором (користувачу системи) знайти локацію (наприклад вхід до будівлі). Система є системою наступного покоління, маяк якої активується тільки у разі потреби (якщо до неї наближається користувач системи – людина із обмеженим зором). В якості активатора маяка використовується спеціальний невеликий пульт або смартфон. Оригінальний спосіб роботи системи Mobilis SB знаходиться в процессі отримання патенту.

Розумний електричний інвалідний візок із функцією автопілота

Система Mobilis є платформою, яка поєднує візок та смартфон системою бездротового керування та дозволяє підключати додаткові інтелектуальні програмні та апаратні модулі. Система призначена для оснащення більшості існуючих електричних візків двох моторної компоновки інтелектуальним модулем із рідними додатковими функціями, зокрема: керування за допомогою смартфону, автоматичний об’їзд перешкод та домашній автопилот (в розробці).

Бюджетний принтер шрифтом Брайля на базі 3D принтера

Нами розроблено просту спеціалізовану друкарську головку (та відповідне програмне забезпечення), яка може бути переобладнати існуючій доступний 3D принтер популярної серії RepRap в принтер Брайля за 10 хвилин. При чому, принтер за 10 хвилин можна переобладнати назад в звичайний 3D принтер. Тобто система дозволяє використовувати пристрій як 3D принтер так і як принтер Брайля (в розробці)

OnLine конвертер тексту в шрифт Брайля

OnLine сервіс для конвертації тексту,  дозволяє швидко підготувати відображення українського / російського тексту шрифтом Брайля для задач поліграфії або виробництва (в розробці).

Система друку шрифтом Брайля на пластику на базі 3Д принтера

Програму, яка за допомогою звичайного 3Д принтера дозволяє друкувати тексти шрифтом Брайля на прозорому пластику. Після цього цей прозорий пластик може бути закріплено поверх існуючої вивіски (наприклад  біля дверей офісних приміщень), що дозволяє читати тексти (назви відділів) як зрячим так і незрячим людям (в розробці).